Představení BODY kliniky

BODY klinika se již řadu let řadí mezi špičky v oboru plastické chirurgie, a to především díky vysoce kvalitnímu personálnímu obsazení. Můžete se spolehnout, že na Body klinice se o vás postarají jedni z nejzkušenějších plastických chirurgů. Specializaci kliniky do velké míry předurčila osobnost MUDr. Pavla Holuši a jeho výjimečné znalosti a zkušenosti s plastikou prsů. Dnes je plastická operace prsou silnou doménou všech našich operatérů. Naši lékaři provádí celé spektrum estetických zákroků, jsou vyhledávanými odborníky zejména na plastiku poprsí,  liposukce, facelift, abdominoplastiku, operace nosu či úpravy očních víček.

Specialisté Body kliniky

V péči nejlepších lékařů

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým

7 důvodů, proč zvolit Body kliniku

 • 01

  Tým špičkových plastických chirurgů

  Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

 • 02

  Tisíce vydařených zákroků

  Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

 • 03

  Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

  V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

 • 04

  Nepřehlížíme rizika

  Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

 • 05

  Špičkové vybavení sálu

  Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

 • 06

  Osobní a lidský přístup

  Těší nás, že silnou stránkou našeho personálu je kromě profesionality také osobní lidský přístup.

 • 07

  Penzion Body

  V rámci další péče můžete využít vy nebo váš doprovod ubytování v Body penzionu, který je součástí komplexu kliniky.

Prohlédněte si naše prostory

Body klinika - přesně pro vás!

Body klinika má dlouholetou tradici, vlastní zázemí, moderní technologické vybavení a ty nejlepší plastické chirurgy a personál.

Prohlédněte si naše prostory

Body klinika - přesně pro vás!

Body klinika má dlouholetou tradici, vlastní zázemí, moderní technologické vybavení a ty nejlepší plastické chirurgy a personál.

Špičková výbava

Výbavou i zavedenými standardy klinika splňuje nejpřísnější světové normy, které jsou platné pro klasické nemocnice. To je velice důležité pro zdárný průběh operace a bezpečnost vás, klientek. V případě nečekaných komplikací můžete využít nonstop telefonickou linku, prostřednictvím které vám pomůžeme vaši situaci řešit.

Špičková výbava
Kvalitní zdravotnické materiály

Kvalitní zdravotnické materiály

Za součást bezchybné komplexní péče považujeme používání ověřených a kvalitních zdravotních prostředků a materiálů. Spoléháme se na osvědčené CE certifikované materiály od prověřených výrobců, včetně pečlivě zvolených výrobců prsních implantátů té nejvyšší kvality.

Napsali o nás

BODY klinika v Brně pomáhá klientům k tělu snů
idnes.cz, 22. 5. 2023

BODY klinika v Brně pomáhá klientům k tělu snů

BODY klinika plastické chirurgie v Brně slaví letos již 20 let své existence. Za tuto dobu pomohl sehraný tým specialistů již tisícům klientů nejen k vysněnému tělu, ale také k získání zdravé sebedůvěry a duševní pohody.

Na pomezí medicíny a umění

Nebylo tomu tak vždy, ale dnes je již plastická chirurgie plně etablovaným a respektovaným lékařským oborem... více v tomto článku.

 

Veronika Machová podstoupila plastickou operaci poprsí na Body klinice
blesk.cz, 16. 1. 2015

Veronika Machová podstoupila plastickou operaci poprsí na Body klinice

Sympatická kráska Veronika Machová, Česká Miss World 2010 se po mateřství rozhodla pro plastickou operaci prsou. Vybrala si brněnskou Body kliniku plastické chirurgie, která se specializuje na plastické operace prsou.

S operatérem MUDr. Ivo Menšíkem vybrali anatomické prsní implantáty Mentor, aby výsledný vzhled působil maximálně přirozeně. Jak byla Veronika Machová s výsledekm operace spokojena po 14 dnech si můžete přečíst zde . Prohlédnout si můžete také fotogalerii.

Co se stalo s jejími silikony po dvou těhotenstvích? Krásná Klára Medková to prozradila
super.cz, 28. 1. 2013

Co se stalo s jejími silikony po dvou těhotenstvích? Krásná Klára Medková to prozradila

Modelku Kláru Medkovou (29) už téměř na přehlídkových molech nevídáme. Věnuje se svým dvěma synům, které má s manželem, fotbalistou Radkem Kováčem. S ním také občas nafotí reklamní snímky.

Naposledy to bylo pro kalendář. Proč ale pouze s ním? "Je to shoda okolností, že dostáváme společné nabídky. Já bych se nebránila ani jiným zakázkám. A Radkovi by určitě nevadilo, kdybych fotila s jiným mužem," je přesvědčená Klára. O žárlení u nich nemůže být ani řeč, když museli přestát manželství na dálku, když hrál Radek za švýcarskou Basilej.

"Teď už ho mám ale blízko, hraje za Liberec, tak fungujeme víc jako rodina," svěřila Super.cz Klára, která přemýšlí o tom, že by si s manželem pořídili ještě třetí dítě. Nás zajímalo, jak minulá dvě těhotenství přestály její silikonové implantáty.
Valná část silikonových krásek totiž musí po porodu a kojení na úpravu poprsí. "Já měla asi dobrého plastického chirurga, takže jsem na žádnou úpravu nemusela a prsa pořád drží," prozradila Medková.

Odkaz na článek a video.

 

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.