16.01.2024 - 06.06.2025

BODY klinika v Brně pomáhá klientům k tělu snů i získání sebedůvěry

Přečtěte si článek, který o nás vyšel na idnes.cz

BODY klinika v Brně pomáhá klientům k tělu snů i získání sebedůvěry

BODY klinika plastické chirurgie v Brně slaví letos již 20 let své existence. Za tuto dobu pomohl sehraný tým specialistů již tisícům klientů nejen k vysněnému tělu, ale také k získání zdravé sebedůvěry a duševní pohody. Pokud toužíte po změně vzhledu, svěřte se těm nejlepším odborníkům v Česku.

Na pomezí medicíny a umění

Nebylo tomu tak vždy, ale dnes je již plastická chirurgie plně etablovaným a respektovaným lékařským oborem. Jedná se o jednu z nejkreativnějších lékařských specializací, ve které se kombinují medicínské znalosti s manuální zručností, představivostí a citem pro estetiku. A nadáním ve všech těchto oblastech disponuje pouze málo absolventů lékařských fakult.

Kvůli výše popsané náročnosti se plastickým chirurgem může stát jen zlomek lékařů, respektive pouze ti nejschopnější. Brněnská BODY klinika plastické chirurgie působí na trhu již 20 let a její tým tvoří ty nejrespektovanější kapacity v oboru. Právě špičkový tým zkušených chirurgů a dalších specialistů je důvodem, proč se brněnské pracoviště řadí mezi nejlepší plastické chirurgie u nás.

Specialisté z BODY kliniky v Brně jsou vyhledávanými odborníky zejména na plastiku prsou. Jejich silnou stránkou jsou ovšem i další druhy estetických zákroků, jako je například liposukce, facelift, abdominoplastika či operace očních víček.

V krásném těle zdravý duch

Motivace k estetickým zákrokům mohou být různorodé. Nejčastěji chtějí lidé podstupovat plastické operace kvůli tomu, že nejsou spokojeni se svým zevnějškem. V důsledku toho trpí nízkým sebevědomím, což se může negativně projevovat v mnoha oblastech života. Podle nejrůznějších průzkumů trpí dnes nedostatkem sebevědomí až 85 % lidí. Shodný podíl žen se současně domnívá, že nejsou po fyzické stránce dostatečně atraktivní. Pokud patříte k této většině a máte dojem, že nespokojenost s vlastním vzhledem vás v životě brzdí, může být plastická operace ideálním řešením právě pro vás.

Výsledkem plastické operace by totiž měl být stav, kdy se člověk cítí dobře ve svém vlastním těle. Spokojenost se svým vzhledem je totiž klíčem k sebedůvěře. A lidé, kteří si dostatečně věří, snadněji dosahují osobních i kariérních cílů.

Plastickou operaci si dnes může dovolit většina z nás

Doby, kdy si plastické operace výhradně z estetických důvodů mohly dovolit jen celebrity a jiní majetní lidé, jsou naštěstí již dávno pryč. Na BODY klinice v Brně se ceny zákroků pohybují již od nižších tisícových částek. Plastické operace jsou tak dnes dostupné i lidem, kteří nemají vysoké příjmy. Stejné je to například s dovolenými v exotických destinacích, na které dnes jezdí i ti, kdo si to ještě před nedávnem nemohli dovolit.

Pokud přemýšlíte o změně vzhledu, je na místě pečlivě vybírat. Své tělo svěřte jedině ověřeným odborníkům s bohatými zkušenostmi, prokazatelně perfektními výsledky, nejvyšší kvalitou poskytované péče a vynikajícím renomé mezi klienty. To vše vám BODY klinika v Brně nabízí.

Zdroj: idnes.cz

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.