Vše co potřebujete vědět o

Úprava očních víček
blefaroplastika

Zvažujete plastickou operaci očních víček? Trápí vás problém pokleslých víček nebo váčků pod očima, které působí dojmem smutného, unaveného výrazu? Korekce povolené kůže víček je významnou pomocí pro ženy i muže.
Osvědčená

Osvědčená
metoda

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Jedná se o šetrný zákrok, nejčastěji prováděný v lokální anestezii, který efektivně vyřeší váš estetický problém s horními či dolními víčky a zároveň výrazně uleví vašim očím. Když totiž kožní řasa horního víčka přesahuje přes jeho okraj, omezuje stále více zorné pole. Vy pak hůře vidíte. Tento problém blefaroplastika účinně odstraní.

Výhody operace očních víček

  • Největší výhodou je tedy dvojí efekt tohoto zákroku. Nejen, že se vám rozšíří zorné pole a vy budete lépe vidět, současně budete působit mladším dojmem. Vaše tvář se zjemní a zbavíte se unaveného či smutného výrazu.
  • Další výhodou je možnost operace jen v místním znecitlivění. Obejdete se bez následné hospitalizace a brzy se vrátíte k běžné činnosti.

Náš tip: laserem asistovaná blefaroplastika

Efekt operace horních i dolních víček je možné zvýšit následným ošetřením kůže frakčním CO2 laserem. Ten lehce vypne kůži a drobné vrásky a tím ještě zvýší efekt zákroku na horních i dolních víčkách.

U plastiky spodních víček je dokonce možné touto metodou provést zákrok bez viditelné jizvy! Pomocí laseru můžeme provést řez na dolním víčku ne na kůži, jako obvykle, ale ve spojivce uvnitř oka. Na kůži tak nevzniká žádná jizva. Tato varianta je omezena pouze na malý stupeň poklesu kůže dolního víčka a je vhodnější v celkové anestézii.

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Úprava očních víček od 16.600 Kč

Kompletní ceník všech zákroků

Fotogalerie

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.