MUDr. Hana Zimovčáková

Certifikovaný plastický chirurg

Patří mezi vyhledávané plastické chirurgy s mnohaletou praxí. Je atestována z všeobecné i plastické chirurgie. Odborné stáže absolvovala ve Velké Británii, je držitelkou řady certifikátů. Díky své specializaci působí na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie FN v Brně a současně na brněnské Body klinice plastické chirurgie.

Na Body klinice provádí všechny typy plastických operací: plastické operace prsou, na které je klinika specializována, liposukce či veškeré plastické úpravy obličeje atd. Pro vynikající výsledky je žádána zejména zájemci o úpravu očních víček či o komplexní omlazení obličeje chirurgickou cestou, kdy metodu facelift se SMAS kombinuje v jediném zákroku s operací víček či jinými technikami. V rámci pooperační péče pracuje s frakčními CO2 lasery, které regenerují pokožku, zlepšují kvalitu i vzhled kůže a také snižují viditelnost jizev. Péče o pacienta je tak skutečně komplexní a to je patrné i na výsledném efektu.

Její další doménou jsou neinvazivní omlazující techniky, jejichž cílem je vyhlazení vrásek, lehké vypnutí povadlých kontur obličeje, rozjasnění pleti apod. Vynikajících výsledků dosahuje pomocí aplikace dermálních výplní či plazmaterapie, ale i dalšími ověřenými metodami.

Soukromé praxi se věnuje od roku 2002. Je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, injekčními dermálními výplněmi, botulotoxinem a chemickým peelingem.

Vzdělání a kvalifikace

 • 1985 promoce na LFMU Brno
 • 1988 atestace 1. stupně v oboru všeobecná chirurgie
 • 1999 nástavbová atestace v oboru plastické chirurgie
 • 2003 Školení chemický peeling kl. Laurea
 • 2004 Certifikace - aplikace botulotoxinu
 • 2005 Certifikace výplňový materiál Outline
 • 2006 Certifikace Surgiderm, Surgilips
 • 2008 Certifikace Juvéderm
 • 2009 Školení Esthélis, Fortélis

Praxe

 • 1985 -1996 Klinika plastické a estetické chirurgie Berkova, Brno
 • 1987 Úrazová nemocnice, Brno
 • 1988 Nemocnice Milosrdných bratří, Brno
 • 1996 - dosud Klinika popálenin a rekonstrukční chirurgie FN Brno
 • 2000 odborná stáž u Dr. Staneka, klinika estetické chirurgie Stanford, London
 • 2002 - 2010 Klinika plastické chirurgie Riva, Brno
 • 2010 – dosud Body klinika plastické chirurgie, Brno

Členství v odborných společnostech

 • Členka Společnosti pro využití laseru v medicíně ČLS JEP a Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP.

Reference našich pacientů

Zvětšení prsou byl můj sen a tady na klinice odvedli skvělou práci. Zákrok jsem podstoupila v srpnu 2018 a vybrala jsem si paní doktorku Zimovčákovou. Zákrok proběhl bez komplikací a už po probuzení jsem byla nesmírně spokojená a když se odstranily obvazy a dostala jsem podprsenku, tak jsem nevěřila svým očím. Nová prsa mi vrátila sebevědomí a jsem ráda, že jsem do toho šla. Dnes už jsou prsa měkčí, sedají si do přirozené podoby, jsem ráda, že je mám. Děkuji MUDr. Zimovčákové za její šikovné ručičky a úžasný přístup. Také děkuji všem sestřičkám na oddělení za skvělou péči a v neposlední řadě i děvčatům dole na recepci. Děkuji za nový život.

Bohdana (38 let) , Česká republika

Milá paní doktorko Zimovčáková,
musím Vám napsat, protože mám velkou radost z výsledku a nemůžu věřit, že po 6ti dnech po operaci prsou se všechno tak krásně hojí. Když jsem včera sundala obvazy, byla jsem fakt překvapená, jak se Vám to povedlo. Jste úžasná, nejlepší, nejšikovnější! (I podle mého manžela, který taky nemůže uvěřit:-) Moc Vám a celému Vašemu skvělému týmu znovu děkuji! Všichni jste byli super a cítila jsem se na klinice moc dobře.
Moc všechny zdravím!

Silvie , Česká republika

Milá paní doktorko Zimovčáková,
Byla jsem u Vás na odstranění jizev po akné. Než jsem Vás navštívila vyzkoušela jsem všechno možné a nic nezabralo dlouhých deset let! Až nyní jsem se rozhodla zkusit frakční laser a jsem výsledkem příjemně překvapená. Jsem moc ráda, že jsem to zkusila a že jsem byla zrovna u Vás. Jste moc milá, příjemná lékařka, která se dovede do pacienta vcítit a pomoci mu. Mohu Vás jen doporučit!

Petra, Brno , Česká republika
Naše hodnocení z Estheticon.cz

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.