Pruvodce zákrokem

Labioplastika

Průvodce zákrokem

 1. Osobní konzultace

  Nejdříve své přání sdělíte lékaři, který Vás vyslechne a zváží, je-li zákrok proveditelný. Doporučí Vám nejvhodnější možnosti a metody a dozvíte se možná rizika. Všechno Vám podrobně vysvětlí již během konzultace před zákrokem, takže budete na průběh zákroku pečlivě připravena, nebojte se zeptat opravdu na cokoliv. Nakonec si vyberete termín zákroku a obdržíte instrukce k předoperačnímu vyšetření (v případě, že budou nutná), spolu se smlouvou. Osobní konzultace je zcela nezávazná.

 2. Předoperační vyšetření

 3. Fotodokumentace + nákres

  Těsně před operací chirurg pořídí nutnou fotodokumentaci a přímo na kůži operované oblasti si vytvoří nákresy nutné k přesnému provedení výkonu.

 4. Anestezie

  Jak uvedeno výše, výkon lze provést jak v celkové, tak lokální anestezii.

 5. Operace

  Operaci Vám můžeme provést až po dovršení plnoletosti. Výkon spočívá v odstranění přebytečné kůže malých stydkých pysků. Vzhledem k obrovské anatomické variabilitě zevních pohlavních orgánů je zcela nezbytná předoperační domluva pacientky s chirurgem, co přesně pacientka vyžaduje. Operace trvá přibližně jednu hodinu.

 6. Hospitalizace

  V případě celkové anestezie je nezbytná půldenní nebo jednodenní hospitalizace.

 7. Kontrola

  Na první kontrolu po operaci Vás pozveme za 1-2 týdny po výkonu. Další kontrola nebývá většinou nutná, protože k vypadnutí rychle vstřebatelných stehů dochází spontánně v několika týdnech.

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.