Vše co potřebujete vědět o

Lipoinjekce
- lipografting

U této metody se můžete běžně setkat s mnoha podobnými názvy, například lipotransfer, injekce autologního /vlastního/ tuku, nověji lipografting nebo autotransplantace tuku. Jedná se o metodu, kdy je z vašeho těla odsát tuk a využit k modelaci či vyplnění jiné části těla, např. k vyhlazení vrásek, zvýraznění oblastí lícních kostí, zvětšení rtů nebo partií dolních víček a podobně. Kromě drobných detailů jde v podstatě o stejné metody.
LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

Osvědčená

Osvědčená
metoda

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Tuková tkáň je cenným materiálem, obsahuje vysoký počet přirozeně se vyskytujících „kmenových buněk". Nejedná se o pravé kmenové buňky, ale buňky, které mají velmi podobné „regulační" vlastnosti. Tyto buňky nastartují hojivé procesy a příznivě ovlivňují přežití přenášené tukové tkáně. Těchto kvalit se využívá pro zlepšení vzhledu jizev a různých operovaných oblastí, úpravy tvaru prsou, úpravy asymetrií prsou, zakrytí rýsujících se okrajů prsních implantátů, úpravy tmavých kruhů pod očima atd.

Velmi oblíbené je také celkové omlazení obličeje právě pomocí lipograftingu. Proces stárnutí nezastavíme, můžeme však podniknout kroky, které stárnutí pleti zpomalí. V průběhu života obličej postupně ztrácí podkožní tukovou vrstvu a tím se vytváří vrásky. Lipografting tuto vrstvu tuku navrátí do požadovaných partií, vyhladí vrásky a projasní vám celý obličej.

Jistě vás potěší, že efekt je patrný ihned po ošetření. Vždy vám aplikujeme o něco větší množství, protože určitá část tukových buněk se v průběhu prvního roku vstřebává. Toto vstřebávání je u každého velmi individuální a nelze jej dopředu odhadnout.

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Lipoinjekce - lipografting od 14.300 Kč

Kompletní ceník všech zákroků

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.