Vše co potřebujete vědět o

Plastika břicha - abdominoplastika

Výrazné uvolnění nebo svěšení kůže břicha a rozestup břišních svalů trápí zejména ženy po porodu, nebo po výrazném zhubnutí. Následkem velkého úbytku váhy mohou tento problém řešit také muži. V těchto případech totiž dochází k poklesu elasticity kůže břicha, ukládání nadbytečných tukových polštářů a často také k současnému ochabnutí celé břišní stěny. Pokud i vy řešíte právě tento problém, dokážeme vám profesionálně poradit i pomoci.
Hospitalizace na klinice

Hospitalizace na klinice
2 dny

LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Pokud nezabere cvičení, pak vám dokážeme pomoci plastikou břicha, tzv. abdominoplastikou. Budete mít nejen štíhlejší břicho bez kožních nadbytků, ale zbavíte se i striemi postižené kůže.

Výhody abdominoplastiky

  • Velkou výhodou je vyřešení hned několika starostí současně. Během jedné operace se zbavíte povolené převislé kůže, nadbytečného tuku či rozestupů přímých břišních svalů.
  • Statistiky uvádějí možné „zmenšení" obvodu až o dvě konfekční velikosti. Kosmetický efekt je opravdu výrazný. Navíc, když budete pečliví v dodržování pooperačních pokynů a vyhnete se výkyvům váhy, bude viditelný efekt i trvalý.

Nevýhody abdominoplastiky

  • Pozor! Výkon rozhodně není metodou, jak se zbavit extrémní nadváhy, naopak u velmi obézních pacientů je tento zákrok rizikový.

Náš tip

Abdominoplastiku můžeme kombinovat s liposukcí tuku na břiše. Výsledný efekt je pak ještě výraznější. Zda je pro vás tato kombinace vhodná se poraďte se svým operatérem.

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Plastika břicha - abdominoplastika od 78.700 Kč

hospitalizace, 2 dny

Kompletní ceník všech zákroků

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.