Vše co potřebujete vědět o

Liposukce

Liposukce patří ke stále populárnějším výkonům plastické chirurgie, která vám pomůže vylepšit kontury vašeho těla. Cílem liposukce je odstranit nevzhledné tukové zásoby v problematických partiích a docílit tak harmonických křivek. Avšak pozor, nenechte se zmýlit, liposukce není metodou ke snížení tělesné hmotnosti při obezitě. Pomůže vám pouze k formování tvaru těla, nikoli k výraznému snížení váhy.
Hospitalizace na klinice

Hospitalizace na klinice
1 den

LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Liposukce je vhodná pro ženy i muže. Nejčastěji ošetřujeme oblasti boků, stehen a břicha. Dobré zkušenosti máme také s liposukcí kolen, části zad, paží nebo dokonce i podbradku. Výsledný efekt závisí nejen na zvolené metodě zákroku, ale také na elasticitě vaší kůže, která souvisí s věkem, dědičnými dispozicemi, kouřením, sluněním a dalšími faktory.

Nejen na internetu se můžete setkat s celou řadou nových a „zaručených" liposukčních metod, které jsou téměř neinvazivní (např. radiofrekvenční lipolýza, ultrazvuková lipolýza, laserem asistovaná liposukce a další). Jejich účinnost je diskutabilní a mohou představovat i nová, specifická rizika.

Na naší klinice provádíme tzv. liposukci tumescentní. Jedná se o ověřenou, spolehlivou a účinnou metodu. Jak probíhá? Danou oblast před samotným odsáváním tuku napustíme liposukčním roztokem. Účelem je zvětšení objemu před odsáváním, napnutí tukových zrn i jejich zkřehnutí. Díky tomu dokážeme provést rovnoměrnější odsátí s výrazně menším krvácením. Nemusíte mít obavy. Liposukční roztok obsahuje složku, která stahuje cévy a současně také anestetikum, takže vlastní liposukce je nebolestivá.

Efekt liposukce je trvalý, pokud zamezíte větším výkyvům hmotnosti a budete dodržovat zdravý životní styl. Při liposukci velkých partií dochází ke zmenšení i o několik konfekčních velikostí.

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Liposukce od 14.700 Kč

Kompletní ceník všech zákroků

Fotogalerie

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.