Vše co potřebujete vědět o

Zvětšení prsou
vlastním tukem

Přemýšlíte nad zvětšením prsou a dáváte přednost přirozenosti? Chcete svému poprsí dodat objem, ale odrazuje vás nepřirozený vzhled či syntetický materiál? Vaše poprsí dokážeme udělat krásnější i bez použití silikonových implantátů, za pomoci vašeho vlastního přebytečného tuku. Jedná se o metodu přenosu vlastního tuku – tzv. lipografting.
Hospitalizace na klinice

Hospitalizace na klinice
1 den

LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Zákrok spočívá v odběru vašeho vlastního tuku /liposukce/ z míst, kde ho je dostatek nebo přebytek a následné aplikaci upraveného tuku do prsní tkáně. Přenosem tuku vám dokážeme pomoci i při malých odchylkách velikosti vašich prsou, tzv. asymetriích. Metoda je vhodná také k různým úpravám kontur či tvaru po augmentacích implantáty anebo k rekonstrukcím po chirurgických výkonech na prsou ze zdravotních důvodů.

Výhody

  • Největší výhodou lipograftingu je hned dvojí efekt tohoto zákroku. Získáte krásné, plnější poprsí a současně vám liposukcí upravíme některou část problémových partií.
  • Další výhodou zvětšení prsou vlastním tukem je extrémně nízký výskyt komplikací. U této metody zvětšení poprsí odpadají potenciální komplikace související se silikonovými implantáty a není hmatný cizorodý materiál v prsu.

Nevýhody

  • Operační výkon je poměrně dlouhý (odběr, příprava tuku, samotná aplikace do prsou). Pozor, tato metoda není vhodná pro výrazné zvětšení prsou o více než jedno číslo. U extrémně štíhlých žen je tato metoda prakticky neproveditelná.
  • Ke zvětšení poprsí metodou lipograftingu totiž potřebujeme dostatečné množství tuku. Ke zvětšení objemu jednoho prsu potřebujeme průměrně asi 200 ml tuku. Do obou prsou tedy doplníme celkem 400 ml vašeho tuku, který je však již upravený a čistý. Pro takto velké množství čistého tuku potřebujeme z vašeho těla odebrat téměř dvojnásobek. Navíc je nutné počítat s tím, že se během prvních měsíců určitá část tuku vstřebá a je tudíž potřeba po určitém čase zákrok zopakovat. Celá procedura je tedy jen málokdy jednorázová.
  • Zvětšení prsou vlastním tukem je novou moderní alternativou k použití silikonových implantátů. Nejedná se však automaticky o první volbu. Vhodnost lipograftingu vždy zváží lékař při podrobné osobní konzultaci s klientkou.
Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Zvětšení, úprava, doplnění prsou tukem od 83.600 Kč

 

Kompletní ceník všech zákroků

Reference našich pacientů

Opět plná a pevná prsa? Nádherná představa, co si ale budeme namlouvat, dvě děti a pár let navíc udělaly své, zázračné tabletky a čaje nepomáhají a podprsenky připomínají vycpané krunýře. Dost dlouho jsem byla proti podobným zákrokům, zbytečné řezání a narkóza, pořád jsem si říkala „buď ráda, že jsi zdravá". Ale pěkná prsa mě lákala a pro operaci jsem se rozhodla. Od té chvíle obavy zmizely a já se upnula k výsledku a dá se říct, že jsem se těšila. Doporučuji! Výsledek je super a je málo věcí, které vám dělají radost pořád a tato zaručeně bude. Díky doktoři:-)

Leona, Brno , Česká republika

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.