Vše co potřebujete vědět o

Mezoterapie

Projasněná pleť, vyhlazené vrásky a mladistvější vzhled. Řeč je o hlavních přínosech mezoterapie. Název této regenerační omlazující metody je odvozen od střední vrstvy kůže tzv. mezodermu, do kterého lékař injekčně aplikuje kyselinu hyaluronovou. Právě v hlubších vrstvách kůže můžeme efektivně redukovat vznik vrásek a zajistit vnitřní výživu pleti, která je tak důležitá.
Okamžitý

Okamžitý
efekt

Osvědčená

Osvědčená
metoda

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

V těle se kyselina hyaluronová běžně vyskytuje a zjišťuje především hydrataci kůže, s věkem se však její množství snižuje. Mezoterapie zajistí rehydrataci a nastartuje přirozenou regeneraci kůže. Touto ověřenou metodou vám můžeme ošetřit pleť obličeje - tváře, čelo, bradu, ale i krk, dekolt nebo hřbety rukou.

Pro největší efekt doporučujeme absolvovat čtyři sezení (ideálně 3x po jednom a následně po půl roce od předešlého ošetření).

Výhody mezoterapie

  • Bezesporu je největší výhodou téměř okamžitý omlazující efekt. Do měsíce máte kůži  projasněnou, vypnutější a vrásky vyhlazenější.
  • Po absolvování kúry je efekt dlouhodobý. Omlazení vaší pokožky je viditelné ještě minimálně rok.
  • Jedná se o pečující ošetření, které zlepší skutečnou kvalitu pleti. Pleť bude lépe připravena na zátěžová období (v létě působení UV záření, v zimě mrazy a teplotní výkyvy).
  • lze doplnit aplikací biostimulačních gelů na bázi přírodních polynukleotidů, které zvyšují počet fibroblastů a tím podporují tvorbu nového kolagenu. Výsledkem je zlepšení struktury a pružnosti pokožky, což vede k zářivější a zdravěji vypadající pleti, omlazení pleti, redukci vrásek a mladistvému vzhledu. Detaily preparátů PhilArt ->

 

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Mezoterapie od 4500 Kč dle použitého materiálu

Kompletní ceník všech zákroků

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.