Vše co potřebujete vědět o

Mezoterapie - PhilArt gel

Mezoterapie je technika, která zahrnuje podávání aktivních látek přímo do kůže pomocí jemných injekcí. PhilArt představuje jedinečný injekční gel obsahující originální kombinaci polynukleotidů a kyseliny hyaluronové. Polynukleotidy poskytují podporu hydrataci a neutralizují volné radikály.
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Okamžitý

Okamžitý
efekt

Přírodní polynukleotidy jsou molekuly obsahující nukleotidy, základní stavební bloky nukleových kyselin DNA a RNA. Tyto látky mohou hrát roli v regulačních procesech buněk a mohou být použity pro podporu buněčného růstu a obnovy.

Proč zvolit PhilArt ​a jeho aplikaci v Body klinice?

  • Přírodní Ingredience: PhilArt gel obsahuje jemné a účinné přírodní složky, které revitalizují vaši pleť a poskytují jí potřebnou výživu.
  • Vědecky Ověřené: gel PhilArt je inovativní přípravek od špičkové rakouské firmy Croma, byl vyvinutý podle nejnovějších vědeckých poznatků, čímž je zaručena maximální účinnost a bezpečnost.
  • Biostimulační Technologie: PhilArt gely využívají pokročilé biostimulační technologie, které podporují regeneraci buněk a pomáhají obnovit přirozenou pružnost pokožky.

Začínáme nanesením znecitlivujícího krému na pokožku. Po několika minutách přejdeme k samotné aplikaci gelu do mezodermu. Proces zahrnuje několik mikrovpichů, kterými aplikujeme látku do mezodermální vrstvy. Celé ošetření trvá přibližně 30 minut. 

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Mezoterapie pomocí PhilArt gelu  od 4.500 Kč

Kompletní ceník všech zákroků

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.