Vše co potřebujete vědět o

Omlazení obličeje
výplněmi

Potřebujete vyhladit vrásky na čele, kolem očí, rtů a nebo jinde na obličeji, či krku? Chcete povzbudit sebevědomí a vypadat mladistvěji? Máme vynikající zkušenosti s ošetřením vysoce kvalitními dermálními výplněmi i aplikací vlastního tuku. Vyzkoušela jste již některou z těchto osvědčených a vyhledávaných metod?
Osvědčená

Osvědčená
metoda

Okamžitý

Okamžitý
efekt

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Vyhlazení vrásek výplňovými materiály

Existuje celá řada materiálů, které lze k vyhlazení vrásek či doplnění objemu využít (například vlastní tuk, kyselina hyaluronová, dermální výplně na bázi polyethylenglykolu, kolagen, silikon a další). Celosvětovým trendem dnešní doby jsou materiály dočasné. Odborně řečeno biodegradabilní, tedy takové, které organismus odbourá v průběhu jednoho roku.

Na Body klinice vám nabídneme kromě aplikace vašeho vlastního tuku biodegradabilní /tělem přirozeně odbouratelné/ dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Vynikající zkušenosti máme s renomovanými výrobci Restylane nebo Laboratories TEOXANE - s řadou výrobků Teosyal.

Kromě vyhlazení vrásek jsou dermální výplně vhodné k doplnění objemu rtů, zvýraznění lícních kostí, lehkému vypnutí poklesu kůže obličeje či dekoltu, omlazení rukou a biorevitalizaci pleti. Toho lze využít i pro úpravu vzhledu jizev po úrazech i po akné.

Výhody korekce vrásek výplněmi

  • Velkou výhodou použití dermálních výplní je okamžitý efekt zákroku. Budete překvapeni, jak mladistvě můžete vypadat. Výraz vaší tváře se nepřehlédnutelně zjemní.
  • Nejste si jistá výsledným efektem? Nebojte se a zkuste některou z výplní s dočasným efektem /vlastní tuk, kyselina hyaluronová/.
  • Ošetření je ambulantní a téměř bezbolestné. Ihned po zákroku se můžete vrátit ke svým běžným denním aktivitám.
  • Při použití tuku či kyseliny hyaluronové šetříte svůj organismus, protože mu dodáváte látky tělu vlastní, přirozeně odbouratelné.

Metody

Vyhlazení vrásek vlastním tukem

Vyhlazení vrásek vlastním tukem

Možná budete zaskočeni, ale výplně, které jsou tělu vlastní, se používají v medicíně více než 100 let. Mají minimálně dvě nesporné výhody. Především váš dobrý pocit, že nevpravujete do těla žádný cizorodý materiál. Další velkou výhodou je nulová pravděpodobnost alergické reakce. Právě z těchto důvodů prožívá metoda aplikace vlastního tuku velkou renesanci. Obliba této metody nejen ke zvětšení prsou, ale i pro operace obličeje je stále větší.

Vlastní tuk můžete využít jako výplňový materiál k vyhlazení hlubokých vrásek (nosolícní, v oblasti mezi obočími), ale také k výplni rtů a k tzv. volumetrickému omlazení obličeje. Vzhledem ke své hustotě a velikosti tukových zrn není vhodný ke korekci drobnějších vrásek.

Mezi výhody použití tuku patří jeho bezpečnost a poměrně dlouhodobý efekt v místě aplikace. Nevýhodou je nutnost odběru většího množství tuku v jiném místě. Doplňované místo se musí zpočátku předimenzovat, protože část tuku se posléze vstřebá. Počítejte s tím, že v prvních dnech po aplikaci bývá vzhled nepřirozený. Žádný strach, jde o přechodný stav, který pomine.

Zobrazit více
Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové dnes tvoří zlatý standard výplní. Co je to vlastně kyselina hyaluronová? V těle tvoří část prostoru mezi buňkami a je obsažena také v kloubech nebo v očích. V kůži a podkoží na sebe váže velké množství vody, a proto je spoluzodpovědná za její pružnost a plnost.

Dermální výplně s kyselinou hyaluronovou mohou velmi vzácně vyvolat lehké alergické reakce. Obecně platí, čím čistější dermální výplň s kyselinou hyaluronovou bude, tím menší je šance na jakoukoli nežádoucí reakci. Kyselina hyaluronová je v těle postupně odbourávána. Podobně jako u tuku je účinek dočasný.Pro medicínské účely je kyselina hyaluronová, tato nízkomolekulární látka, získávána laboratorně.

Zobrazit více
Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Vyhlazení vrásek od 4500 kč dle použitého materiálu

Kompletní ceník všech zákroků

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.